Jak Pomagamy

Home » Jak Pomagamy

Jesteśmy przekonani, że każdy potrzebujący zasługuje na dostęp do profesjonalnego wsparcia, zwłaszcza w przypadku leczenia depresji, nerwic, uzależnień i zaburzeń adaptacyjnych. Dlatego z inicjatywy Fundacji Galeria Inspiracji, powstał nasz Ośrodek, w którym rozwijamy koncepcję zawieszonej terapii. Pozwala nam to razem pomagać młodym ludziom w ich procesie zdrowienia.

Ośrodek Instytutu Emocji i Motywacji zawsze dążył do zapewnienia młodzieży wysokiej jakości wsparcia psychoterapeutycznego. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają dostęp do niezbędnych środków finansowych, aby skorzystać z takiej pomocy.

Czym właściwie jest zawieszona terapia? To innowacyjne podejście, inspirowane ideą zawieszonej kawy, które daje Ci możliwość pomocy innym, którzy nie mają środków na terapię. Dzięki pracy Fundacji Galerii Inspiracji nad rozwojem Ośrodka, dajemy naszym Darczyńcom możliwość „zawieszenia” sesji terapeutycznych dla tych, którzy nie są w stanie pokryć kosztów terapii samodzielnie.

Dzięki Twojej hojności, środki z darowizn na rzecz zawieszonej terapii są wykorzystywane na sesje terapeutyczne dla młodzieży, która nie ma możliwości pokrycia kosztów 4 tyg. pobytu stałego w ośrodku (8500 PLN) lub 10 sesji terapeutycznych w trybie dziennym z wyżywieniem bez noclegu (3500 PLN). Po przekroczeniu progu funduszy wystarczającego na pokrycie jednego pobytu w ośrodku, zapraszamy jedno z dzieci Oczekujących na Pomoc! Twój wkład pomaga im otrzymać profesjonalne wsparcie, które może mieć kluczowe znaczenie w ich procesie zdrowienia i odzyskiwania równowagi emocjonalnej.

PSYCHOTERAPIA DLA MŁODZIEŻY POWINNA BYĆ DOSTĘPNA OD RĘKI, WIĘC NIE CZEKAJ, DZIAŁAJ, BY POMÓC!

Zawieszona terapia to nie tylko forma wsparcia finansowego, ale także piękny sposób na budowanie społeczności opartej na empatii i trosce o młodzież. Razem możemy uczynić różnicę i wpływać na życie młodych ludzi, pomagając im odzyskać zdrowie i radość z życia.

Praca Fundacji Galeria Inspiracji pozwoliła nam dotrzeć do wielu młodych osób, które teraz mają szansę na zdrowie emocjonalne i pełniejsze życie. Dzięki staraniom Instytutu Emocji i Motywacji pomaganie jest jeszcze łatwiejsze!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację Galeria Inspiracji i umożliwili realizację konceptu zawieszonej terapii. Wasza hojność i oddanie zmieniają życie młodzieży i stanowią inspirację dla nas wszystkich.

Dzięki współpracy z serwisem Zrzutka PL możliwe są łatwe sposoby na pomaganie, takie jak kod BLIK! Zostań naszym cyklicznym Darczyńcom umożliwiając przyjmowanie kolejnych potrzebujących!

https://zrzutka.pl/rdr9yv/pay Z TEGO MIEJSCA DO ZRZUTKI!

Wpłat darowizn dokonywać można także bezpośrednio na rachunek fundacji:

52 1140 2004 0000 3702 8061 9017

FUNDACJA GALERIA INSPIRACJI; KRS: 0000847325

ADRES: 85-006 BYDGOSZCZ, UL. GDAŃSKA 24 /3

z tytułem „Zawieszona Terapia”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację Galeria Inspiracji oraz nasz Ośrodek i umożliwili realizację konceptu zawieszonej terapii. Wasza hojność i oddanie zmieniają życie młodzieży i stanowią inspirację dla nas wszystkich.